Корзина
render('//cart/preview') ?>

Вв-Нд: 10:00 - 18:00;

Вихідний  →  Пн.

Конфіденційність та захист покупців

Конфіденційність та захист інформації

Персональні дані Покупців збираються виключно з метою статистичних даних та зручного сервісу. 

Обробка персональної інформації конфіденційність

1. Персональні дані Користувача опрацьовується відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Конфіденційність забезпечується під час реєстрації на Сайті. Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адресу електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу в каталог, в результаті отримує консультації від Darda.

3. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку, у тому числі і з метою просування товарів, зберігаючи для сторонніх осіб конфіденційність.

4. Консультант має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту та мобільний телефон Користувача за його згодою. Користувач має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем.

5. Сайт має право використовувати технологію «Cookies». “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

6. Рекламний майданчик Darda не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем на Сайті у загальнодоступній формі.

7. Консультант має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем. При цьому консультант зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання консультації відповідно до Закону України «Про інформацію», повним обсягом використовуючи політику конфіденційності .