Корзина
render('//cart/preview') ?>

Вв-Нд: 10:00 - 18:00;

Вихідний  →  Пн.

Розмірна сітка

Розмірна сітка для одягу , взуття, головних уборів - де їх подивитися? Як визначити свій розмір? Це найпоширеніші питання у покупців інтернет-магазинів.

Існує величезна кількість таблиць з розмірами, але розмірна сітка не завжди ідеально підходить всім, адже насправді кожен виробник в першу чергу думає, як задовольнити запити дівчат з різним зростанням і враховує нестандартність, особливо повних жінок. Китайські куртки жіночі демісезонні дуже практичні та зручні завдяки точним розрахункам конструкторів.

Стандартна розмірна сітка жіночого одягу

Важливо! Не забувайте, що цифри, наведені в таблиці розмірів, будуть трохи відрізнятися від готового виробу, адже зимові жіночі пуховики дуті мають свою товщину і на вільний припуск 8-10-15 см теж потрібно врахувати! Вибираючи тепле пальто на тинсулейті чи зимову куртку на хутрі, краще уточнити нюанси у продавця.

Не замовляйте одяг в інтернет-магазинах, які відмовляються зробити точні виміри особисто для вас, а пропонують купити лише за загальноприйнятими стандартами! 

Уточніть у менеджера-консультанта, потім замовте!

Розмірна сітка верхнього жіночого одягу — відео та поради від Darda

Величина навіть усередині однієї категорії для неоднакових моделей може мати неточності. Те, що може одягнути росла дама, - низьким буде широко в плечах і довжину рукава доведеться забирати.

Будь-який одяг для повних жінок взагалі має масу розбіжностей між своїми формами: у когось велика спина, але при цьому маленька грудна клітка; у когось великий бюст, але вузькі сідниці.

Наш рекламний каталог з інструкцією з онлайн примірки допоможе зробити вдалі покупки.

Поради та правила для визначення вашого розміру.

Знімати мірки має стороння людина. Ніколи не стягуйте сантиметрову стрічку, записуйте числовий результат точно.

Правильно визначити розмір таблиці вам допоможе основний показник - обхват грудей. 

1. Ог. Сантиметрова стрічка повинна торкатися нижнього краю лопаток по спинці, пахових ямок під руками і спереду проходити по опуклих точках. Головне, не забути одягнути бюстгальтер та підтягнути бретельки на правильну висоту бюста – це дуже важливо! 

Заміряємо обхват грудей  2. От. Вимірюємо по найвужчій частині талії. У розслабленому стані. Стрічка щільно прилягає до тіла.

Заміри обхвата грудей

3. Зав'яжіть на талії тонку мотузку, відкладіть від неї 18-20 см униз і зафіксуйте крапку на стегні. Виміряйте тут коло стегон.

Для жінок Plus Size (Обхват стегон) вимірюємо ззаду за опуклими місцями, а спереду - з урахуванням виступу нижньої частини живота.

Запам'ятайте, що розмірні сітки бувають різні – це залежить від країни виробника та конкретної торгової марки.

Поставтеся до цього дуже серйозно! Адже від цього залежатиме і ваш настрій при отриманні товару, і економія часу, грошей на повернення та обмін. Розмірну сітку зимового пальта з Китаю вказують на етикетки, але без примірки складно правильно користуватися такою інформацією!