Корзина
render('//cart/preview') ?>

Вв-Нд: 10:00 - 18:00;

Вихідний  →  Пн.

Повернення товару

Повернення товару та обмін можливе?

"Кожен має право на справедливість. Коли справедливість зникне, то не залишається нічого, що могло б надати цінності життю людей". Кант І.

Повернення товару для роздрібних клієнтів  спирається на Закон України, статтю 9 "Про права споживачів" та конкретні правила, прописані на цьому сайті. Повернути товарну позицію можна, якщо вона не підійшла вам за фасоном, розміром або навіть кольором.

Не підлягають поверненню.

 1. Товари належної якості (використані, ношені)
 2. Товари, придбані понад два тижні з покупки.

Повернення товару та коштів для роздрібних покупців магазину Darda 

 1. Обов'язковою умовою для роздрібних покупців є відсутність пошкоджень, слідів використання та збереження оригінальної упаковки. Якщо Ви повертаєте одяг, представлений у каталозі як комплект, необхідно повернути всі його складові.
 2. Право повернення товару зберігається протягом 14 днів із моменту викупу товару покупцем.
 3. Поставтеся відповідально до термінів обміну та повернення одягу, який ви купуєте у відповідний сезон. Терміни за рішенням повернення сезонного товару після покупки просимо скоротити до 2 діб.
 4. Сайт не може відповідати за 100% сприйняття відтінків кольорової гами одягу, відображеної на фотографії через різну передачу відтінків кольору моніторами комп'ютерів, фізіологічною обумовленістю зору людини. Фотографії, надані в каталозі, мають авторські права та передають зображення реального товару.

Як відбувається повернення коштів?

 1. При відмові Покупця від Товару, Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, протягом до 3 днів з дати надходження поверненого Товару на торгову точку Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення.
 2. Повернення коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, оплатившій Товар, зазначеній у Замовленні.

Повернення Товару неналежної якості

 1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і може забезпечити виконання своїх функціональних якостей (блискавки, кнопки). Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою не якісності або нефункціональності Товару.
 2. Звертаємо увагу!   Зовнішній вигляд та комплектність товару мають бути перевірені Покупцем у момент отримання товару. У разі виявлення шлюбу підтвердіть дефект за допомогою фото, зафіксувавши цей факт при свідках (кур'єр). 

 1. Якщо Покупцеві було передано Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 "Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості" Закону України "Про захист прав споживачів".
 2. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

Обмін товару.

 1. У випадку, якщо не підійшов розмір, ви можете надіслати товар назад, а натомість отримати іншу модель або розмір, якщо є такою.
 2. Обговорюйте всі деталі обміну товару із консультантом сайту.