Корзина
render('//cart/preview') ?>

Вв-Нд: 10:00 - 18:00;

Вихідний  →  Пн.

Обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів полягає у сервісі прийому та обробки дзвінків, консультації покупців з подальшим продажем на торговій точці. 

Обслуговування – сервісний центр рекламних товарних позицій Darda

Як ми працюємо?

  1. Продавець забезпечує  обслуговування покупців , наявність на торговій точці Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар, фотографії є ​​ілюстраціями фактичного зовнішнього вигляду Товару, наявного і є рекламним каталогом . Для уточнення інформації щодо Товару клієнт-покупець має звернутися до консультанта. Оновлення інформації, представленої на Сайті, провадиться щодня.
  2. Увага! Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей про виміри фігури, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх  зобов'язань з обслуговування  перед Клієнтом.
  3.  Консультант сайту уточнює характеристики Товару, допомагає у підборі індивідуального розміру одягу, виходячи з даних постаті клієнта.

Для роздрібних покупців умови покупки,  знижки  для клієнтів інтернет-магазину Darda можуть бути індивідуальними, особливо в сезон розпродажу. Інформацію можна дізнатись на сайті або в телефонному режимі.

Одне з пріоритетних завдань сайту Darda –  якісне обслуговування покупців!