Корзина
render('//cart/preview') ?>

Вв-Нд: 10:00 - 18:00;

Вихідний  →  Пн.

Кампанія Darda

Інформація про рекламний каталог Darda

Darda  здійснює продаж жіночого одягу із Китаю  в Україні на торговій точці Хмельницького речового ринку. Для нас хороша репутація – головний показник спільної роботи з виробниками та покупцями товарів!

 Ми дбаємо про кожного клієнта!

Довіру покупців ми заслужили, завдяки копіткій праці, професіоналізму та відповідальності. Гарантією нашого успіху стала плідна багаторічна праця із відомими торговими марками Китаю. Наша творча дизайнерська ініціатива – успішний проект із виробниками одягу має розвиток та плідні результати.

Товари Darda – переваги на ринку жіночого одягу

  1. Успішний досвід співпраці у сфері торгівлі із зарубіжними партнерами.
  2. Індивідуальний підхід до кожного покупця, що ґрунтується на довірі та розумінні. 
  3. Цінова політика формується від виробника. Знижки та розпродаж пуховиків зимових , курток, вітровок, літнього одягу, - тішить не лише цінниками, а й високою якістю. Ми завжди надаємо повну інформацію про характеристики товару, відстежуємо ринки збуту, конкуренцію.
  4. Є можливість оплатити товар готівкою на торговій точці або отримати кур'єром.

Ми намагаємося надати максимум інформації про товари, представлені в рекламних каталогах Darda. У телефонному режимі допомагаємо правильно підібрати розмір, визначитися із підбором конкретної моделі під жіночу фігуру. Консультанти звернуть увагу відвідувача на демонстраційний розділ із фотографіями, детальним описом товару.

  1. Весняні та літні вітровки жіночі великих розмірів не мають синтетичних добавок. У виробництві присутні лише натуральна бавовняна нитка та органічні барвники. Широка пройма не дозволяє потіти в жарку пору року, а вільний крій забезпечує свободу без стиснення та обмеження рухів.
  2. Не пропустіть знижки на одяг зарубіжних фірм. Дефіцит колірної гами та розбитих лінійок спричиняє зниження ціни. Наше завдання полягає в тому, щоб просвічувати покупців, у результаті можна було б отримувати величезне задоволення від покупок. Успіх посміхається тому, хто уважно стежить за акціями, використовуючи право купити жіночий одяг на літо дешево.
  3. Будь-який замовник може залишити відгук та прокоментувати свою покупку. Спілкування між форумчанами полегшує пошук потрібного лота, вносить розуміння та змушує зайвий раз замислитися над правильністю вибору конкретної категорії пошуку.

Авторські права на контент та фотографії товару Darda захищені і належать ФОП Мазур Т.В, це надає впевненості у прийнятті вашого рішення купувати саме у нас!